7 įspūdingų keksiukų dekoravimo idėjos

7 įspūdingų keksiukų dekoravimo idėjos

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Keksiukai yra tikras gėris – tai patvirtins kiekvienas saldumynų mėgėjas. Tačiau keksiukų papuošimai gali sukurti tikrą meno kūrynį, kuris bet kokios šventės stalą padarys karališku.

Todėl šiandien dalinamės įdomiomis idėjomis, kaip papuošti keksiukus. Idėjos yra formos. O jas įgyvendinti galima su įprastai naudojama glazūra. Tik priklausomai nuo situacijos gali prireikti maistinių dažų.

Keksiukai – kaktusiukai. Žalias gėris ant bet kokios šventės stalo.

keksiukas-kaktusiukas2 keksiukas-kaktusiukas3 keksiukas-kaktusiukas4 keksiukas-kaktusiukas5 keksiukas-kaktusiukasKeksiukai – rudnosiukai. Idealu Kalėdinio stalo papuošimui. Keksiuko dekorui naudojami sausainiai, tad net ir nemokančios elgtis su glazūra susitvarkys su šiais mielais keksiukais.keksiukai2 kalediniai-keksiukai

Kalėdiniai keksiukai. Viskas kas asocijuojasi su Kalėdomis – žaliaskarės eglutės, eglutės žaisliukai, dovanų dėžutės – viskas gali būti išpiešta ant keksiukų.

kalediniai-keksiukai6 kalediniai-keksiukai-4 kalediniai-keksiukai9 kalediniai-keksiukai-5 kalediniai-keksiukai-2 kalediniai-keksiukai8 kalediniai-keksiukai-1 kalediniai-keksiukai7Keksiukai – gelytės. Skirtingas antgalis – skirtingas ir keksiuko papuošimas.

keksiukaii

Keksiukas – keksiuke. Mažajam keksiukui galima drąsiai naudoti mažus saldainius-krepšelius.

keksiukas-keksiukeKeksiukai puošti sausainiais ir uogomis. Sausainių galima rasti pačių įvairiausių formų – širdutės, rutuliukai, kvadratukai. Net šližukai irgi tinka.

keksiukai-su-vaisiaisKeksiukai su nedideliu sluoksniu glazūros ir apibarstyti spalvotais pabarstukais. Grožis!

keksiukai-torto