7 įspūdingų keksiukų dekoravimo idėjos

7 įspūdingų keksiukų dekoravimo idėjos

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Keksiukai yra tikras gėris – tai patvirtins kiekvienas saldumynų mėgėjas. Tačiau keksiukų papuošimai gali sukurti tikrą meno kūrynį, kuris bet kokios šventės stalą padarys karališku.

Todėl šiandien dalinamės įdomiomis idėjomis, kaip papuošti keksiukus. Net 7 įspūdingų keksiukų dekoravimo idėjos tikrai įkvėps naujiems eksperimentams. Idėjos yra formos. O jas įgyvendinti galima su įprastai naudojama glazūra. Tik priklausomai nuo situacijos gali prireikti maistinių dažų.

Keksiukai – kaktusiukai. Žalias gėris ant bet kokios šventės stalo.

keksiukas-kaktusiukas2 keksiukas-kaktusiukas3 keksiukas-kaktusiukas4 keksiukas-kaktusiukas5 keksiukas-kaktusiukasKeksiukai – rudnosiukai. Idealu Kalėdinio stalo papuošimui. Keksiuko dekorui naudojami sausainiai, tad net ir nemokančios elgtis su glazūra susitvarkys su šiais mielais keksiukais.keksiukai2 kalediniai-keksiukai

Kalėdiniai keksiukai. Viskas kas asocijuojasi su Kalėdomis – žaliaskarės eglutės, eglutės žaisliukai, dovanų dėžutės – viskas gali būti išpiešta ant keksiukų.

kalediniai-keksiukai6 kalediniai-keksiukai-4 kalediniai-keksiukai9 kalediniai-keksiukai-5 kalediniai-keksiukai-2 kalediniai-keksiukai8 kalediniai-keksiukai-1 kalediniai-keksiukai7Keksiukai – gelytės. Skirtingas antgalis – skirtingas ir keksiuko papuošimas.

keksiukaii

Keksiukas – keksiuke. Mažajam keksiukui galima drąsiai naudoti mažus saldainius-krepšelius.

keksiukas-keksiukeKeksiukai puošti sausainiais ir uogomis. Sausainių galima rasti pačių įvairiausių formų – širdutės, rutuliukai, kvadratukai. Net šližukai irgi tinka.

keksiukai-su-vaisiaisKeksiukai su nedideliu sluoksniu glazūros ir apibarstyti spalvotais pabarstukais. Grožis!

keksiukai-torto