Gordono Ramsay mėgstamiausi receptai

Gordono Ramsay mėgstamiausi receptai

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Maistas yra galingas įrankis, galintis sukelti praeities jausmus, laimės pojūtį ir daugeliui gali būti paguodos šaltinis. Jis suburia šeimą ir draugus ir sukuria prisiminimus, kuriems joks kitas pomėgis negali prilygti. Visi šie dalykai aiškiai matomi Ramsay receptuose ir visiškai akivaizdu, kad jam tai ne tik maistas, bet ir gyvenimo būdas. Atrinkome keletą geriausių jo receptų, kad suteiktume jums tą namų jaukumo jausmą. Nėra jokios priežasties, dėl kurios negalėtumėte būti profesionalas ir įvaldyti šių klasikinių patiekalų vien dėl to, kad nesate diplomuotas virėjas. Šiame rinkinyje kiekvienas rasite ką nors sau: nuo pagrindinių pusryčių patiekalų iki dekadentiškų desertų ir visa kita. 

5. Geriausias mėsainis

Nors Ramsay yra pateikęs kelis skirtingus „geriausio” mėsainio pavyzdžius, šis receptas yra paprastas ir nesudėtingas. Jame malta nugarinė pakyla į visiškai naują lygį ir panaudojami ingredientai, kurių greičiausiai jau turite savo namuose. Jis kupinas skonio. Dar du profesionalų patarimai gaminant mėsainius: Prieš patiekdami mėsainius visada leiskite mėsai kelias minutes pastovėti, kad susigertų sultys.

4. Blynai

Šefo Ramsay blynų recepto negalima praleisti. Šie blynai purūs, panašūs į pyragą ir šiek tiek saldūs. Pasukos labai pakeičia šių į debesis panašių skanėstų tekstūrą, todėl nesvarbu, ar ruošiate sekmadienio priešpiečius, ar kankinatės po vėlyvo vakaro, šie blynai bus jūsų pasirinkimas. Nėra nė vieno žmogaus, kuris nemėgtų blynų, todėl jei iš šio sąrašo pasirinksite kurį nors receptą, išbandykite šį.

3. Žuvis ir traškučiai

Šis klasikinis Jungtinės Karalystės patiekalas kalba pats už save ir jį galite patiekti su bet kokiais norimais garnyrais. Žuvis su bulvytėmis yra vadovėlinis pavyzdys to, ką daugelis žmonių mano esant pernelyg paprasta ir lengva, nors iš tikrųjų labai lengva suklysti. Jei tešla nebus tinkama arba aliejus bus netiksliai įkaitęs, galiausiai turėsite nekokybišką žuvį ir sudrėkusias arba žalias bulvytes. Laikykitės šefo Ramsay rekomendacijų ir būsite apdovanoti patiekalu, kuris jus nukels tiesiai į Anglijos užeigą.

2. Moliūgų sriuba

Pats šefas Ramsay neslepia, kad mėgsta šį patiekalą, todėl turėtumėte jį išbandyti. Ši sriuba yra kreminė, sodri, joje nepriekaištingai subalansuotas pikantiškumas ir šioks toks saldumas. Ji įkūnija rudenį ir yra puikus savaitės vakaro patiekalas arba puikus pasirinkimas per kalėdinę vakarienę. Patiekite ją mažesnėmis porcijomis kaip užkandį arba pagardinkite miško grybais, kad būtų pilnavertė vakarienė.

1. Velingtono kepsnys

Velingtono kepsnys visame pasaulyje žinomas kaip Gordono Ramsay firminis patiekalas.

Gordono Ramsay Velingtono kepsnio receptas gaminamas iš aukščiausios rūšies jautienos filė, grybų ir paruoštos tešlos. Gordonas sako: „Tai įspūdingas patiekalas, kuris yra paprastesnis, nei atrodo. Šis Velingtonas – puiki alternatyva sekmadienio kepsniui arba išbandykite jį romantiškai vakarienei.” Gero Velingtono kepsnio patiekalo raktas yra mėsos rūšis. Jei galite sau leisti, verta įsigyti aukščiausios rūšies filė (Aberdyno angusų veislės mėsa yra geras pasirinkimas). Gordono patiekalas pagardintas Parmos kumpiu, kuris suteikia patiekalui sūrumo ir, svarbiausia, išlaiko tešlą gražią ir traškią. Tiems kurie nori pajusti Gordono virtuvės karštį, prabangą, bet neturintys nei jėgų nei noro gaminti? Tada jums puikus pasirinkimas būtų „Hell’s Kitchen“ žaidimas, kurį galite rasti pramogų žaidimų svetainėje. Šį įžymų kepsnį taip pat jūs ten sutiksite, su daugeliu kitų patiekalų ir nuostabiais garso efektais. https://fanuarena.lt/sport/