Šokolado degustacija: kodėl verta?

Šokolado degustacija: kodėl verta?

Atėjus laisvoms dienoms ir šeimų mėgstamiems savaitgaliams, daugelis susiduriame su problema ir klausimu – ką veikti? Norisi laisvadienius praleisti nenuobodžiai, o kaip tik turiningai, įdomiai, sužinant ar pamatant ką nors naujo. Nemažu galvosūkiu savaitgalių praleidimas tampa šeimoms, kurios turi mažų vaikų, kuriuos dažnai kažkuo sudominti ar pritraukti tampa nemenku iššūkiu. Būtent todėl norime Jums papasakoti apie vis labiau populiarėjančią ir dėmesį patraukiančią pramogą. Tai – šokolado degustacija, kuri bus įdomi ne tik patiems mažiausiems, bet ir jų tėveliams.

Šokolado degustacija Kaune – jau bent kelerius metus susidomėjimo neprarandanti pramoga. Tokio užsiėmimo metu visi susirinkę dalyviai pirmiausiai dalyvauja „šokoladinėje“ ekskursijoje, kurioje jiems pristatoma unikali ir labai įdomi visa šokolado atsiradimo istorija. Paklausius įdomių ir įtraukiančių istorijų ir po viso žinių, apie šokoladą, tobulinimo, ekskursijos dalyviai dalyvauja degustacijoje užrištomis akimis, kurioje paragaujama ne tik įvairių rūšių šokolado, bet tuo pačiu ir bando atspėti, kokios jo rūšys buvo pateiktos ir ragautos.

Svarbu paminėti, kad šokolado degustacijos Kaune metu, jūs pasivaikštote ir po šokolado gaminimo fabriką, kur iš arti galite susipažinti ir pamatyti, kaip gaminamas šokoladas, kurį visi galime rasti mūsų parduotuvių lentynose ir įsigyti. Ekskursijos metu taip pat esate supažindinami, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ar vaikų ypač mėgstamos tuščiavidurės šokoladinės figūros. Svarbu pabrėžti, kad degustacija nebūtų pilnavertė be galimybės parsinešti namo ir savo pačių pagamintų, rankų darbo saldainių. Po visų ekskursijų ir pasakojimų apie šokolado istoriją, jums patiems suteikiama galimybė pasigaminti išskirtinių ir vienetinių saldainių, kuriuos galite dekoruoti įvairiais pabarstukais, spalvotu šokoladu bei kitais papuošimais.

Šokolado degustacijos šiandien vis labiau populiarėja būtent tarp jaunų šeimų. Tokios šokoladinės pramogos įdomios ir džiaugsmmo teikiančios yra ne tik vaikams, tačiau ir tėvams. Šokolado degustacija taip patgali būti ir puiki dovana įvairių švenčių progomis. Dar svarbu priminti, kad tokia pramoga nėra brangi ir kaina dažniausiai siekia apie 30 eurų. Į šią sumą įeina ne tik aktyvi ir informatyvi, įprastai dviejų valandų trukmės, programa, bet ir galimybė išsinešti savo pačių pasigamintus šokoladinius suvenyrus.