Valgomos ir geriamos gimtadienio dovanos

Valgomos ir geriamos gimtadienio dovanos

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Kartais gimtadienio dovanos paieškos tampa tikra atradimų ir eksperimentų erdve. O kodėl maistas ar gėrimai negali būti puikia dovana? Gali! Tik nereikia tokios dovanos įsivaizduoti kaip kotletų lėkštėje. Puikiai pateikta, su gilia mintimi dovana sužavės ne mažiau nei prabangūs papuošalai.

Alaus tortas. Ideali dovana vyrui, mėgstančiam gerą alų. Žinoma galima padovanoti paletę alaus, bet tai atrodytų kvaila, tuo tarpu šitaip į torto formą ar piramidę sustatytos ir suvyniotos skardinės jau tampa puikia atrakcija.

Buteliai su palinkėjimais. Kiek metų – tiek butelių, o prie kiekvieno raštelis su priežastimi, kodėl jubiliatas yra mylimas. Butelius gali pakeisti saldainiai, keksiukai, čiulpinukai, vyno taurių rinkinys ir pan.

buteliai-su-palinkejimais

Saldumynai gražioje pakuotėje, kuris primena meškutį, itin tinka vaikams. Tai gali būti ir vakario dovanėlės svečiams, maža padėka už puikiai praleistą laiką ir sukurtą jaukią atmosferą.

dovanos-sveciams

Naminiai keksiukai ar sausainiai supakuoti į gražią dėžutę gali būti taip pat puikia valgoma gimtadienio dovana. Juk kepant juos įdedama tiek meilės ir cukraus. O saldumynai tikrai praskaidrina nuotaiką.

naminiai-keksiukai

Išgyvenimo stiklainis, kuriame puikuojasi saldumynai, kurie padeda išgyventi sunkius laikus, mėnulio fazes, darbinius stresus ir pan. Juk saldumynai tarsi vaistai.

isgyvenimo skardine