Užkandžiai pavakariais: ką valgyti, kad jie nevirstų kilogramais?

Užkandžiai pavakariais: ką valgyti, kad jie nevirstų kilogramais?

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Nors visi puikiai žinome, kad reguliari mityba yra tiesus kelias į kur kas sveikesnį organizmą, tačiau daugelis žmonių paprasčiausiai negali įsivaizduoti vakaro be užkandžių, kurie atrodo padeda ramiau miegoti. Taip, užkandžiai tarp patiekalų yra labai blogas įprotis, kuris Jums gali kainuoti ne tik labai gražias kūno formas, tačiau ir sveikatą. Žinoma, tie užkandžiai nebus labai blogi, jeigu tinkamai įvertinsite ką valgyti ir bent jau apsiskaičiuosite kiek laiko valgote prieš miegą.

Ne visi užkandžiai yra blogi. Kai kurie net gali būti naudingi. Svarbiausia yra saikas, kadangi dažniausiai problemos kyla tuomet, kai žmogus valgo labai daug ir neskaičiuodamas kalorijų tiki, kad pavyks nesusigadinti sveikatos.

Daržovės

Daržovės yra pats geriausias užkandis, o dažnai ir patiekalas, kuris Jums leis atrodyti puikiai, jaustis gyvybingai ir tuo pačiu skaniai pavalgyti. Tie, kurie sako, kad daržovės yra neskanios – paprasčiausiai nežino kaip tinkamai jas paruošti. Šiuo metu internete tikrai yra labai platus įvairiausių daržovių patiekalų receptų pasirinkimas, tad kiekvienas bandantis gaminti – ras kas jam tinka

Jokių padažų

Padažai ne visada yra blogis, tačiau blogiausia kad patys skaniausi padažai yra pats nesveikiausi ir patys kaloringiausi. Norint, kad Jūsų organizmas neišsipūstų – labai svarbu pasirinkti pačius tinkamiausius padažiukus. Nuo tokių, kurie pagaminti aliejaus pagrindu iki tokių, kurie pagaminti iš riešutų. Tokie padažai nėra labai blogi.

Riešutai

Tai labai sveikas užkandis, kuris puikiai tinka tiek vakare, tiek darbe. Žinoma ir juos būtina normuoti, kadangi per didelis kiekis riešutų žmogaus organizmui paprasčiausiai gali būti žalingas. Visgi, saikingai juos valgyti galima ir net labai rekomenduojama, kadangi jie itin naudingi žmogui. Pamatysite, kad kur kas geriau augs plaukai bei nagai.

Trapučiai

Trapučiai kaip užkandžiai yra labai geras pasirinkimas. Paprasčiausiai juos rekomenduojame pagardinti kokius  nors natūraliu užtepaliuku arba daržovėmis. Tokiu atveju itin nekaloringas ir žmogaus organizmui naudingas traputis įgaus dar daugiau naudos.

Kaloringi užkandžiai

Ne visi kaloringi užkandžiai būtinai yra blogi. Gali būti ir gerų, tačiau svarbiausia yra saikingai juos valgyti, kad per didelis kiekis nebūtų žalingas ir kad paskui tie užkandžiai nepradėtų kauptis ant klubų. Puikiai tiks trapučiai su uogienėmis.

Pienas ir žuvis

Vakarais labai nerekomenduojama valgyti pieno produktų, mėsos bei žuvies produktų, kurie labai apkrauna žmogaus organizmą bei sunkiai virškinasi. Vakarais labai svarbu valgyti kuo lengvesnį maistą, kadangi po kelių valandų dažniausiai einame miegoti. Tokiu atveju organizmas negali pailsėti, kadangi bando susitvarkyti su tuo maistu, kuriuo apkrovėte organizmą.

Užkandžiai ne visada yra blogis, išbandykite sveikas alternatyvas ir džiaugtis nebloga sveikata ir gražiomis kūno linijomis, kurios Jums leis tuo pačiu būti ramiu ir dėl skrandžio turinio.

Svarbiausia nebijoti išbandyti kuo daugiau neįprastų užkandžių. Galbūt tokiu atveju pavyks atrasti kažką išskirtinio, kad patiks Jūsų skrandžiui ir tuo pačiu organizmas jausis kur kas geriau, nebus apkrautas.

Nes užkandžiai nebūtinai yra blogis.