Kokosiniai pyragaičiai

Kokosiniai pyragaičiai

Recepto autorius: Rutuliuko virtuvė

Prieš gamindama šiuos nė kiek neabejojau, kad jie ne tik skaniai atrodo [originalas – čia], bet ir yra be proto skanūs. Ką gi, neapsirikau. Super minkštučiai ir skanučiai. Receptas sužavėjo ir dėl to, nes nenaudojami kiaušiniai. Visada buvo įdomu pabandyt tokį variantą.
Ingredientai, kurių reikės:300g miltų75g minkšto sviesto100g cukraus2 šaukštelių kepimo miltelių400ml kokosų pieno [vienos skardinės]poros lašų vanilės ekstraktopusės nutarkuotos citrinos žievelėsšaukšto citrinų sulčiųžiupsnio druskos400g kondensuoto pieno [sunaudojau vieną skardinę]kokoso drožlių pyragaičių apibarstymui – kiek negaila :))
Procesas:Sviestą išsukam su cukrum. Sudedam vanilės ekstraktą, citrinos žievelę ir sultis, druską. Išmaišom. Supilam kokosų pieną, Išmaišom. Įmaišom persijotus miltus su kepimo milteliais. Tešla turi būti tiršta, bet tokia, kad dar būtų galima maišyt šaukštu. Į kepimo formą, išteptą sviestu ir pabarstytą miltais, supilam tešlą. Paviršių išlyginam. Kepam 180C orkaitėj ~35min. Iškepus pyragui paliekam jį kiek atvėsti .Tada tankiai subadom šakute. Užpilam kondensuotą pieną. Paliekam susigerti. Kai tai nutinka, apibarstom kokoso drožlėm, supjaustom norimo dydžio gabalėliais ir skanaujam. Tikrai labai skanu!
Skanaus!
Kokosiniai pyragaičiai
Kokosiniai pyragaičiai
Kokosiniai pyragaičiai
Kokosiniai pyragaičiai