6 mobiliosios programėlės, padedančios atsipalaiduoti

6 mobiliosios programėlės, padedančios atsipalaiduoti

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Yra daugybė programėlių, skirtų stresui mažinti, ir kai kurios iš jų yra gana vertingos. Kai kurios yra mažiau įspūdingos, o kai kurios tikrai nevertos nei pinigų, nei vietos, kurią jos užima jūsų telefone. Ieškodami naujų programėlių, padedančių valdyti stresą, labai svarbu žinoti, ko ieškote, ir atskirti naudingas programėles nuo perdėtai sureikšmintų. Toliau pateikiamas programėlių rinkinys gali įvairiais būdais padėti sumažinti stresą ir leisti jums atsipalaiduoti. Pradėkime.

Calm

Miegas yra svarbus streso valdymui, tačiau jis taip pat yra vienas iš pirmųjų dalykų, su kuriais susiduriate, kai jaučiate nerimą. Miegas, meditacija ir atsipalaidavimas yra jūsų rankose su populiaria sąmoningumo programėle Calm. Šios vedamos meditacijos tinka ir visiškiems naujokams, ir patyrusiems praktikantams, be to, galite rinktis, kiek laiko kasdien galite skirti programėlei. Calm siūlo nuotaikos tikrinimo funkciją, kuri visą dieną seka jūsų nuotaiką ir sudaro asmeninę jūsų nuotaikos ataskaitą. Nemokamoje versijoje programėlė siūlo ribotą kiekį vadovaujamų pratimų ir meditacinių garso įrašų, padedančių sumažinti stresą. Calm taip pat siūlo gamtos garsus ir miego istorijas, kurios padeda užmigti ramiu miegu, tačiau norint naudotis šiomis funkcijomis, reikia turėti prenumeratą.

Colorfy

Colorfy – tai suaugusiųjų spalvinimo knyga, perkelta į skaitmeninę erdvę. Naudodamiesi šia programėle galite rinktis iš daugybės paveikslėlių ir mandalų arba įkelti savo piešinius, kuriuos norite nuspalvinti, todėl galite valandų valandas praleisti tėkmės būsenos ar susitelkę medituoti.

MindShift CBT

KET – tai terapijos rūšis, kurios metu daugiausia dėmesio skiriama neigiamų mąstymo modelių nustatymui, siekiant juos atpažinti ir pertvarkyti. MindShift CBT – tai programėlė, kuri padeda KET taikytojams, nes kasdien nemokamai teikia nuotaikos patikros informaciją, vadovaujamas atsipalaidavimo ir sąmoningumo meditacijas bei patarimus, kaip kovoti su bendru nerimu, socialiniu nerimu, fobijomis, panikos priepuoliais ir kt. Jei nuspręstumėte dalyvauti, taip pat yra bendruomenės forumas, kur žmonės gali bendrauti ir palaikyti vieni kitus.

What’s Up?

Programoje What‘s Up? naudojami naudingi metodai, pagrįsti KET ir priėmimo-įsipareigojimo terapija (PĮT) – dviem paplitusiais metodais, skirtais intensyviam nerimo, depresijos ir streso jausmui valdyti. Šioje nemokamoje programėlėje yra išsamus dienoraštis, kuriame galite registruoti kasdienes nuotaikas ir įpročius, taip pat jausmų sekimo priemonė, kurioje prašoma įvertinti savo emocijas skalėje nuo 1 iki 10. Joje taip pat yra teigiamų ir neigiamų įpročių sekimo priemonė, kurioje galite nustatyti tikslus praktikuoti sveikus įpročius, tokius kaip meditacija, dienoraščio rašymas ar mankšta.

Internetiniai žaidimai

Nors gali atrodyti nelogiška įtraukti internetinius lošimų žaidimus į atsipalaiduoti padedančių programėlių sąrašą, daugelis žmonių mano, kad žaidimai gali būti smagus ir malonus būdas atsipalaiduoti. Internete siūlo įvairius žaidimus, įskaitant žaidimų automatus, stalo žaidimus ir gyvus žaidimus, kurie gali suteikti valandų valandas pramogų. Svarbu pažymėti, kad žaidimus visada reikia žaisti atsakingai ir neviršijant savo galimybių. Daugelis leidžia žaisti nemokamai arba su labai smulkiomis sumomis (https://fanuarena.lt/sport/).

Breathwrk

Jei jaučiate nerimą, tikriausiai esate išbandę vieną ar du kvėpavimo pratimus, kad nusiramintumėte. Programėlėje Breathwrk kvėpavimo pratimai dar labiau išplėtojami, nes ją sudaro kvėpavimo pratimų rinkinį pagal jūsų tikslą: užmigti, atsipalaiduoti, pasijusti energingam arba sumažinti stresą. Programėlė išsamiai jums parodys, kaip atlikti kiekvieną pratimą.