Ar lūpų formos korekcija skirta tik modeliams nuo žurnalų viršelių

Ar lūpų formos korekcija skirta tik modeliams nuo žurnalų viršelių

Visos moterys iš prigimties viliokės. Norim traukti aplinkinių, ypač vyrų, akį. Toks gamtos dėsnis. Tik ne visada ir ne visoms moterims užtenka drąsos eiti iškėlus galvą ir drąsiai žvelgti aplinkiniams į akis.

Tam trukdo įvairūs nusistatymai dėl savo išvaizdos. Čia daug maž tai, kai žinai, kad pėdkelnės akis nubėgusi, niekas to nepastebi, o jautiesi nesmagiai lyg visi tik ir žiūrėtų į tą nelemtą pėdkelnių akį.

Moterys visos apdovanotos gamtos grožiu, tik vienoms daugiau buvo pridėta plaukų grožio, kitoms akių ar lūpų grožio, figūros, kojų ilgio. Jei kažko trūksta, galime tuo pasirūpinti pačios. Atitinkamai daugiau dėmesio skirti tai sričiai. Norim gražių plaukų – lepinam juos reguliariai kaukėmis ir procedūromis, figūra – skiriam daugiau laiko sportui.

Lūpų formą taip pat galime koreguoti. Priklausomai nuo to ko norima, galima rinktis lūpas putlinančius blizgius ar rinktis chirurgines procedūras.  Grožio klinika Kaune, kaip GP Klinika, ir jos gydytojas pakonsultuos ir rekomenduos vieną iš jums tinkančių procedūrų:

  1. Lūpų implantai;
  2. Riebalų persodinimas į lūpas;
  3. Audinių užpildymas injekcijomis;
  4. Lūpos trumpinimas.

Lūpų putlinimas ar lūpos trumpinimas, kai su laiku pailgėja viršutinė lūpa, gali pridėti to moteriško žavesio kurio taip trokštam.

Lūpų implantaitai lūpų putlinimas naudojant implantus, juos įdedant pro nedidelius pjūvius.

Riebalų persodinimas, kai iš kitos žmogaus kūno vietos (pavyzdžiui nuo šlaunų, pilvo) paimami riebalai, specialiai paruošiami ir suleidžiami į lūpas.

Audinių užpildų injekcijos, kai lūpos putlinamos specialiomis injekcijomis, kuriose yra hialurono rūgštis arba pusiau sintetiniai užpildai.

Daugiau apie tai sužinoti galite puslapyje https://gpklinika.lt/lupu-formos-korekcijos/.

Ir kas, kad dauguma deklaruoja, kad akį traukia tik natūralus grožis. Kas jei mažytis gydytojo įsikišimas padės moteriai jaustis pakiliai ir eiti taip lyg sklęstų ant debesies.