Ar man reikia įmonės veiklos analizės?

Ar man reikia įmonės veiklos analizės?

Jūsų neapleidžia nuojauta, kad turėdami didelį žmogiškąjį resursą, brangias, naujausių modelių mašinas bei įrenginius, yra galimybė didinti gamybos apimtis. Tačiau užsakymai vis vėluoja pasiekti klientus, darbuotojai tarpusavyje pykstasi, kuris iš jų netinkamai įvykdė užduotis, gamybos vadovas vaikšto susiėmęs už galvos, kad daug darbo. Tai ir nėra žmonių, kurie galėtų gaminti papildomus užsakymus didesnėms pajamom uždirbti.

Ir iš esmės jus esat teisus, resursų tiek žmogiškųjų, tiek materialiųjų jus turit. Trūksta tik teisingo įmonės veiklos procesų valdymo.

Palikit tai profesionalams. Rekomenduojama į juos kreiptis laiku ir jūsų pardavimai bei pelnai šoks į viršų.

Įmonės profesionaliai konsultuojančios procesų valdymo klausimais pirmiausia atliks įmonės veiklos analizę ir pateiks konkrečias rekomendacijas.

Įmonės veiklos analizę apima įmonės veiklos ir procesų auditą beiišsami įmonės veiklos ataskaita. Plačiau apie ją galite paskaityti čia.

Įmonės analizės metu bus tiriami įvairūs įmonės veiklos procesai. Kaip komunikuoja įmonės skirtingi padaliniai, kaip veikia tiekimas. Ar laiku pateikiama medžiaga į gamybą. Bus tiriama ar nesidubliuoja darbuotojų pareigybės ar visi žino savo atsakomybes ir jų ribas, kaip paskirstomi darbai įmonės viduje. Per kiek laiko įvykdoma viena gamybos proceso dalis. Taip bus įvestas mato vienetas. Visi žinos, kiek užtrunka atlikti kiekvieną proceso dalį.

Kai viskas bus išanalizuota ir apskaičiuota įmonės konsultantai pateiks išsamias ataskaitas ir rekomendacijas. Pageidaujant padės jas įgyvendinti.

Užbėgant įvykiams už akių, reikia pabrėžti, kad siūlomi pokyčiai dažnai „išmuša iš vėžių“ net pačius vadovus, pageidavusius šių pokyčių. Gal tiksliau reikėtų sakyti norėjusių padidinti pardavimus ir pelnus.

Kaip viena moteris yra sakius „Jei nori turėti, tai ko neturėjai, turi daryti, tai ko niekada nedaręs“ (C.Chanel).Teks priimti pasiūlymus ir paklusniai juos vykdyti. O rezultatai tikrai nenuvils.