Transporto valdymo sistema ir jos nauda

Transporto valdymo sistema ir jos nauda

Nėra svarbu valdot didelį transporto parką ir teikiat logistikos paslaugas ar turite transporto parką įmonės reikmėms – jums gali būti naudinga transporto valdymo sistema. Jos nauda gali būti pritaikyta krovinių gabenimui keltais, lėktuvais, geležinkeliu, distribucijos, logistikos ir keleivių pervežimo tikslais.

Transporto valdymo sistema ir jos nauda apima įmonėje vykstančius procesus susijusius su klientų, dokumentų, pardavimų valdymu, tiekimu bei finansų valdymu.

Naudodamiesi transporto valdymo sistema jus džiaugsitės akivaizdžia nauda. Jos pagalba gebėsitsudaryti sudėtingiausius maršrutus transporto parkui. Greitai gebėsit prisitaikyti prie pakitusių klientų poreikių, visa jėga išnaudosit turimą savo ir partnerių transporto parką. „Online“ rėžimu stebėsit transporto judėjimą bei lengvai kontroliuosit vairuotojų išlaidas patirtas komandiruočių metu.

Naudodamiesi šia sistema jus busit patikimas partneris, kadangi operatyviai galėsit valdyti susiklosčiusias ekstremalias, nenumatytas situacijas ir vis tiek laiku pristatyti užsakymą. Šios sistemos dėka gausit finansinius duomenis, kurie yra svarbūs sėkmingam verslui. Lengvai galėsit analizuoti bendradarbiavimą su užsakovais, stebėti pokyčius bei naudą. Remiantis šiais duomenimis galėsit priimti svarbius sprendimus dėl strategijos bei bendradarbiavimo.

Tik pradėję naudotis mėgausitės  transporto valdymo sistemų nauda dėl operatyvaus krovinių pristatymo, sumažėjusių kaštų atsirandančių dėl transporto prastovos ar užsakymų praradimo. Stebėsit augančius finansinius rodiklius dėl padidėjusių pajamų ir mažėjančių sąnaudų. Taupomas darbuotojų laikas. Informacija į sistemą suvedama vieną kartą ir ją mato visi sistemos vartotojai. Taip išvengiama darbų pasikartojimo, o darbuotojai gali atlikti kitus veiksmus.

Transporto valdymo sistema gali būti siejama su kitomis įmonėje naudojamomis programomis. Ja galima naudotis mobiliuose įrenginiuose kur yra internetas. Tai leidžia turėti mobilias darbo vietas, taupyti laiką bei siekti stabilių įmonės veiklos valdymo tiek finansinių rezultatų.

Daugiau apie tai TerraIT.