Verslo augimas ir jo procesų suvaldymas

Verslo augimas ir jo procesų suvaldymas

Augant verslo veiklos apimtims jaučiama kaip vis sunkiau darosi suvaldyti visų vykstančių procesų informaciją. Verslas verčiamas priimti sprendimus dėl tam tikrų investicijų į programines įrangas. Labai svarbu, kad naujai perkamos programos būtų draugiškos jau turimoms. Kadangi, tai leistų sutaupyti pinigines lėšas.

TerraIT turinti ilgametės patirties įvairiose verslo srityse, siūlo procesų valdymo sistemas, kurios lengvai gali jungtis prie jau įmonėje esančių programinių įrangų.

Tokia yra ir projektų valdymo sistema terraproject.lt. Sukurta tam, kad lengvintų darbą valdant vykdomus projektus. Sklandus projektų valdymas aktualus daugeliui verslo sričių:

  • Komunikacijų – sistema leidžia turėti brėžinius vienoje vietoje;
  • Vėdinimo – leidžia matyti visus projektus ir aprašyti atliktus darbus;
  • Elektros – leidžia rengti pasiūlymus klientams bei skelbti konkursus;
  • Inžinerinės – leidžia detaliai apsirašyti veiksmus, žaliavas, darbus, efektyvumą;
  • Statybos – leidžia apsirašyti veiksmus, sąmatas, darbus bei juos paskirstyti darbuotojams.

Verslo efektyvumui didintiTerraproject projektų valdymo sistema padeda lengvai susiplanuoti projektus, jų sąmatas, laiką, darbuotojų bei įrangos tikslingą išnaudojimą. Pagreitina projektų informacijos susisteminimą. Tai svarbu, kai prie projekto dirba žmonių grupė. Vienam suvedus informaciją mato visi susiję darbuotojai, taip išvengiama pasikartojančio darbo, informacija pateikiama vietoje ir aktualiu laiku. Naudojantis projektų valdymo sistema paprasta tvarkyti ir kaupti dokumentus. Nuotraukos, sutartys, brėžiniai gali būti priskiriami konkrečiam projektui. Jie yra vienoje vietoje – sistemos duomenų bazėje.

Projektų valdymo sistema apima ir leidžia valdyti verslo procesus nuo pasiūlymų teikimo klientams iki akto ir pardavimo sąskaitos išrašymo. Kad ir kokios apimties projektus valdytumėte šioje sistemoje rasit sau tinkamiausius sprendimus, o įmonė teikianti paslaugas sieks visokeriopai palengvinti jūsų darbus. Juk laimingas klientas – ilgalaikio bendradarbiavimo garantas.