Kodėl verta rinktis metalinius turėklus?

Kodėl verta rinktis metalinius turėklus?

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Laiptinės privalomas elementas – turėklai, atsakingi už jais judančių žmonių saugumą, be to, jie konstrukcijai suteikia išbaigtą išvaizdą. Kuriant laiptų konstrukcijų projektą didelę reikšmę turi medžiagos, iš kurios jie bus gaminami.

Ne visos medžiagos yra vienodai patvarios, gali atgaivinti dizainerio idėjas ir gali būti derinamos su visais interjero stiliais. Tai lemia vienos ar kitos medžiagos pasirinkimą, be to, asmeninius užsakovo pageidavimus, jo dizaino viziją interjere.

Didelę reikšmę turi medžiagos pasirinkimas ir interjero stiliaus kryptis. Jei kambario dizainas yra klasikinio stiliaus, tada laiptų turėklai turėtų būti pagaminti iš kaltinių dalių. Minimalizmas ar kitos šiuolaikinės tendencijos puikiai dera prie plastiko, metalo, stiklo gaminių. Medinius turėklus laiptams reikėtų rinktis, jei patalpos yra natūralaus dizaino, o viskas išbaigta panašiomis medžiagomis.

Pagrindiniai metalinių turėklų laiptams privalumai

Galime drąsiai teigti, kad metaliniai turėklai šiandien yra patys populiariausi, ir tai yra dėl šių priežasčių:

  • didelio stiprumo;
  • ilgaamžiškumas;
  • patikimumas;
  • atsparumas dilimui;
  • paprastos priežiūros;

Metaliniai laiptų turėklai nereikalauja sudėtingos priežiūros, pakanka pašalinti dulkes. Techninės medžiagų galimybės leidžia gaminiams suteikti itin originalią išvaizdą, išsiskiria originalumu.

Pastaruoju metu privačių namų savininkus labiausiai domina metaliniai turėklai, kurie turi daug pranašumų prieš kitas medžiagas, naudojamas kuriant turėklus laiptams. Verta paminėti, kad gaminiai nėra jautrūs korozijai ir tarnaus jums ilgą laiką, o metaliniai turėklai taps patikima atrama nusileidimui ar kilimui.

Kita pasirinkimo pusė – estetika ir harmonija su supančiu interjeru ar eksterjeru. Įspūdingiausias ir prestižiškiausias variantas yra kombinuoti turėklai. Pavyzdžiui, nerūdijančio metalo užpildyti stiklu. Ši parinktis vizualiai padidina kambario erdvę. Paprasčiausias turėklų variantas yra nerūdijančio plieno skersiniai. Šis vaizdas taip pat yra klasikinis. Kaip alternatyva elitiniams turėklams yra dekoratyviniai arba ažūriniai sprendimai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, tiek aiškių geometrinių, tiek sudėtingų formų.