Kaip įvertinti savo galimybes skolintis?

Kaip įvertinti savo galimybes skolintis?

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Sužinokite, kaip skolintojai apskaičiuoja jūsų skolinimosi galimybes ir kaip galite pagerinti savo galimybes gauti norimą būsto ar kitą paskolą. Nesvarbu, ar esate pradedantis investuotojas, ar pirmą kartą perkantis būstą, turite suprasti, kas yra skolinimosi galimybė – juk tai yra kertinis jūsų būsto pirkimo proceso akmuo. Paprasčiau tariant, jūsų skolinimosi galimybės yra pinigų suma, kurią skolintojas jums paskolins, tačiau kaip tai vertinama? Kaip skolintojai apskaičiuoja jūsų skolinimosi galimybes? Bendra informacija, reikalinga jūsų skolinimosi pajėgumui apskaičiuoti. Skolinimosi galimybė palyginti su prieinamumu. Veiksniai, įtakojantys skolinimosi galimybes.

Kaip skolintojai apskaičiuoja jūsų skolinimosi galimybes?

Skolintojai apskaičiuoja jūsų skolinimosi pajėgumus naudodami vertinimo normą, kad išnagrinėtų jūsų paraišką. Jie turi savo vertinimo normą, pagrįstą jų potraukiu rizikuoti, todėl jūsų skolinimosi galimybės gali skirtis nuo vieno skolintojo iki kito. Be vertinimo normos, skolintojas taip pat gali atsižvelgti į kitus veiksnius ir apkrauti jūsų turimas paskolas rezervu ir apskaityti visas jūsų pajamas. Vertinant jūsų skolinimosi galimybes, taip pat atsižvelgiama į jūsų finansinius išlaikytinius.

Bendra informacija, reikalinga jūsų skolinimosi pajėgumui apskaičiuoti

Norėdami apskaičiuoti savo skolinimosi galimybes, skolintojui gali tekti pateikti šią informaciją:

  • Kiek pareiškėjų kreipiasi dėl hipotekos.
  • Išlaikomų asmenų skaičius.
  • Kiek yra jūsų metinis atlyginimas neatskaičius mokesčių.
  • Kiek nuomos pajamų gaunate iš nekilnojamojo turto.
  • Kitos nuolatinės pajamos.
  • Gyvenimo išlaidos.
  • Kiti paskolos grąžinimai.
  • Kiti įsipareigojimai.
  • Kombinuotas kredito kortelių, parduotuvių kortelių ir overdrafto limitas.

Dažniausiai kredito skolinimosi galios skaičiuoklė yra patogus ir paprastas būdas įvertinti savo galimybes. Skolinimosi galimybė palyginti su prieinamumu gali atrodyti, kad skolinimosi pajėgumai ir perkamumas yra pakeičiami, bet taip nėra. Skolinimosi galimybes skolintojai apskaičiuoja pagal savo vertinimo normą, leidžiančią įvertinti, ar jūsų dabartinė finansinė padėtis leis jums aptarnauti būsto paskolą per nurodytą paskolos laikotarpį. Tuo tarpu perkamumas labiau susijęs su jūsų gyvenimo būdu ir kasdieniais pasirinkimais – tai, kaip žmonės išleidžia pinigus, skiriasi. Daugiau informacijos galite rasti bobutespaskola.lt.