Kuo naudingos goji uogos?

Kuo naudingos goji uogos?

Goji uogos pradėtos auginti Kinijoje kaip maistas, kuris ne tik padeda užpildyti skrandį, tačiau tuo pačiu ir pagerinti sveikatą, susigrąžinti jaunystės grožį. Goji uogos yra labai naudingos ir daugelis žmonių džiaugiasi, kad pradėjus jas vartoti sveikata kur kas labiau pasitaisė.

Goji uogos parduodamos prekybos centruose bei internetinėse ekoligiško ir sveiko maisto parduotuvėse. Nors kai kuriuos kaina kiek gąsdina, tačiau reikia nepamiršti, kad tai uogos – vaistas ir supermaistas, kuris turi būti vartojamas reguliariai. Jeigu vartosite uogas – nebereikės pirkti vaistų ir kiekvieną dieną jausitės puikiai. Yra daugybė priežasties kodėl derėtų pasirinkti reguliarų goji uogų vartojimą:

 • Goji uogos padeda normalizuoti cukrų jūsų kraujyje. Šiuo metu labai daug žmonių skundžiasi dideliu cukraus kiekiu. Palyginus, kokia yra mūsų kasdieninė mityba – tai visiškai natūralu. Vos kelios uogos kasdien ir rezultatai bus geresni.
 • Šios uogos labai dažnai pavadinamos ir natūraliu afrodiziaku, kuria pagerina lytinį potraukį. Jos labiausiai rekomenduojamas asmenims, kurie jau yra pasiekę tam tikrą amžiaus ribą ir paprasčiausiai gyvenime nebejaučia aistros. Valgykite jas reguliariai ir sugrįš lytinis aktyvumas.
 • Šios uogos taip pat puikiai tinka tiems, kurie nori sumažinti svorį. Paprasčiausiai jos tirpdo riebalus. Skamba neįtikimai? Tai ne fantastika, o mokslas.
 • Daugelis tikina, kad goji uogos padėjo sumažinti ir reguliarų galvos skausmą, net migreną.
 • Jos taip pat puikiai tinka tiems, kurie skundžiasi nemiga. Žinoma, rezultatas nebus matomas iškart, tačiau reguliariai vartojant rezultatus pamatysite.
 • Goji uogos taip pat pagerina ir regėjimą. Taigi, mėlynės nėra vienintelis pasirinkimas.

Bet tai – tik pradžia. Yra ir daugiau priežasčių kodėl derėtų pasirinkti vartoti goji uogas. Turbūt svarbiausia priežastis yra tai, kad jose yra labai, labai daug vitamino C. Kai kurie teigia, kad goji uogose jo yra net iki keliasdešimt kartų daugiau nei apelsinuose, citrinose ar braškėse! Kai kurie moksliniai tyrimai yra linkę patvirtinti šiuos faktus. O juk vitaminas C yra toks naudingas ir būtinas! Kaip ir dar keli iš Kinijos atkeliavę produktai, tai yra tikras maistas sveikatai. Iš to išplaukia ir dar daugiau privalumų norintiems sustiprinti savo organizmą vartojant goji uogas:

 • Šios uogos puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsisaugoti nuo širdies ligų. Jos taip pat gerina ir kraujotaką, artilerijų veiklą.
 • Šios uogos yra natūralus antioksidantas, kuris valo organizmą nuo toksinų. Tuo pačiu gražėja žmogaus išvaizda bei ilgėja gyvenimo trukmė.
 • Jeigu nuolatos jaučiatės nusilpęs, tokiu atveju taip pat į kasdieninę košę siūlome įsimesti kelias uogas. Jos – tikras energijos šaltinis, kuris padeda kur kas pozityviau žvelgti į kasdienybę.
 • Tyrimai rodo, kad šios uogos taip pat sumažina ir vėžio riziką. Daugelis sirgusiųjų tikina, kad valgė jas reguliariai ir jos tikrai padėjo kovoti su liga.
 • Uogos taip pat gerina imuninę sistemą, o tai turi būti labai svarbu kiekvienam žmogui. Kuo imuninė sistema yra geresnė – tuo ir žmogus yra laimingesnis.
 • Taip pat uogos padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Goji uogos – tikras aukso šaltinis, tikras sveikatos garantas, tikras supermaistas bei grožio priemonė. Paprasčiausia uoga turi tiek daug privalumų. Išbandykite ir pakeiskite savo gyvenimą!