Kur ieškoti kokybiškų biuro kėdžių?

Kur ieškoti kokybiškų biuro kėdžių?

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Atsižvelgiant į platų pasiūlymų asortimentą, nusipirkti kompiuterio kėdę nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti. Svarbiausias veiksnys yra vartotojo ūgis ir svoris. Todėl perkant kompiuterio kėdę svarbu atsižvelgti į šiuos parametrus.

Šiuolaikiniame pasaulyje didžioji dauguma žmonių yra biuro darbuotojai, kurie beveik visą laiką praleidžia sėdėdami. Biuro kėdė turėtų būti ne tik patogi, bet ir patikima, kokybiška ir praktiška.

Aukštos kokybės biuro kėdės dizainas būtinai turi turėti reguliuojama atramą ir ratukus. Kėdėje turi būti patogūs porankiai, nors galimi modeliai ir be jų. Jei dirbate visą darbo dieną sėdėdami, nesant porankiams gali atsirasti nuovargis ir tai įtakos darbo našumą. Biuro kėdėje turi būti patogiai išdėstyti reguliavimo mechanizmai, kad viena ranka galėtumėte atsikelti nuo kėdės pakeisti atlošo kampą, sėdynės aukštį ar porankio padėtį. Tokios biuro kėdės yra eksponuojamos Vilniuje, kur galite atvykti išmėginti MELODY ir kitus modelius, atrasti sau tinkamą, susikomplektuoti pagal savo idėjas ir poreikius.

Ką reikia žinoti renkantis biuro kėdę

Renkantis biuro kėdę, atkreipkite dėmesį į kampą tarp atlošo ir sėdynės. Jis turėtų būti šiek tiek daugiau nei 90 laipsnių, kad juosmens slankstelis galėtų atsipalaiduoti, kai atsilošiate kėdėje.

Vienas iš pagrindinių biuro kėdės mechanizmų yra sėdynės aukščio ir atlošo pasvirimo reguliavimas, leidžiantis išlaikyti teisingą laikyseną ir kūno pusiausvyrą. Šiuolaikiniuose biuro kėdžių modeliuose yra sinchronizavimo mechanizmas, leidžiantis vienu metu keisti atlošo ir sėdynės kampą. Dar viena naudinga kėdės savybė – supamasis mechanizmas, leidžiantis šiek tiek svyruoti kėdėje, nerizikuojant jos sulaužyti.

Renkantis biuro kėdę, turite joje pasėdėti. Kai atsikeliate iš kėdės, ji neturėtų girgždėti ar svyruoti. Susukite kėdę ir pažiūrėkite, kaip juda jos ratai. Jie turi sklandžiai slysti ant bet kokio grindų paviršiaus.