Mintys apie maisto gaminimą seksualiai

Mintys apie maisto gaminimą seksualiai

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Ar kada nors esate susimastę, kaip atrodo maisto ruošimas ir gaminimas apsirengus seksualiai? O, galbūt jau esate tai išbandę ir Jums tai jokia naujovė. Seksualūs apatiniai ar chalatėliai virtuvėje, ryto ar vakaro metu tai mažytis fetišas kurį dievinate savo rutinoje. Net jei Jūsų kasdienybėje seksuali apranga gaminant pusryčius neegzistuoja skaitydami šį straipsnį užsimanys pabandyti net ir didžiausi skeptikai.

Tikrai yra tokių žmonių ir porų kurios nesibodi parodyti savo kūno arba apsinuoginti esant namuose. Tačiau ar daug žmonių yra kurie mėgsta ruošti maistą vilkint tik kelnaites ar mūvint apatinį trikotažą arba liemenėles? Per filmus dažnai matome jog idealios poros santykius atvaizduoja, per tabu prizmės nebuvimą, kurioje žmonės nesigėdi ir leidžia sau išbandyti labai daug. Dažnu atveju jie eksperimentuoja ir nesidrovi būti savimi. Nekartą esame matę, kaip gražių kūno formų mergina atsikėlusi ryte puola ruošti pusryčius vilkėdama prijuoste kuri nedengia jos dailaus užpakaliuko ir ryškiai matosi jos didelė krūtinė. Arba, kaip ji nevalingai išsitepusi save bando iškepti kažką gardaus, o šalia esantis vyras visa tai stebi su dideliu nekantrumu. Tikrame gyvenime viskas vyksta irgi labai panašiai. Tačiau tai priklauso nuo žmonių požiūrio į seksualinį gyvenimą, asmenines vertybes ir tradicijas. Vieniems galbūt atbaido šias gražias mintis, jog kažkas pusnuogis ruošia maistą, kitiems jog tai yra nehigieniška ir šį namų vulgarumą reikėtų pasilikti miegamajame. O, kažkam tai yra malonumas ir suteikia daugiau prieskonių ne tik maiste, bet ir jų asmeniniame gyvenime. Bet kuriuo atveju nėra klaidingo kelio ir pasirinkimo, nes viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Ir jeigu seksualus apatinis trikotažas kurį vilki Jūsų antroji pusė ruošiant maistą, Jus lepina ir džiugina, vadinasi viskas yra tvarkoje ir Jūs esate labai laimingas žmogus. Tikriausiai moterys skaitydamos galvoja jog čia yra visiška nesamonė, tačiau geriau pasigilinusios į savo mintis supras, kad visai ir jos norėtų paganyti akis į raumeningą vyruką su prijuoste skrudinant baltą duoną ir kepant skanius kiaušinius. Virtuvės menas gali būti ne tik maisto šedevrai puode ar keptuvėje, bet ir štai toks seksualus stilius paįvarinantis kasdienybę.

Nepamirškite, jog provokuojantys žaidimai virtuvėje gali tapti puikus pasirinkimas gelbstint seksualinį gyvenimą arba tiesiog paskaninat Jūsų mėgiamą avižinę košę. Mielieji, ruoškite maistą seksualiai ir skaniai.