Namai be vartų – namas be stogo

Namai be vartų – namas be stogo

Vartai atlieka didžiausią saugumo funkciją apsaugant mūsų namus, sodybas, pramoninius objektus. Neretai vartai tampa ne tik saugumo garantu, bet atlieka puošybos ir estetinę funkciją. Vartai gali būti gaminami iš metalo, medžio, aliuminio ir kitų medžiagų. Dažniausias pasirinkimas nuosvuose namuose yra automatiniai vartai. Svarbu vaidmenį atlieka vartų automatika, o vėliau vartų pultelių pasirinkimas.

Renkantis nestardatinius projektus klijentui iškyla daug klausimų pvz., apie  vartų plotį, pamatą, kokie naudojami stulpai, elektros laidai iki automatinio atvedimo įrangos. Visą tai profesionalūs specialistai padės jums išsirimkti.

Pirmiausia turėtumet išsimatuoti kokią dalį sklypo pločio, galėsit skirti vartams. Vartai susidaro iš dviejų dalių, iš pravažiavimo dalies ir vartų atsvaros. Stulpai daugiausia naudojami iš metalo, galimi ir kiti variantai. Stiprus vartų pamatas turi būti vientiso betono luitas. Atliekant  betonavimo ir stulpų montavimo darbus, yra svarbu tinkamai išvedžioti elektros laidus.

Vartai saugumo garantas

Vartai yra apsauga mūsų teritorijai, sodybai, nes apsaugo nuo nepageidajamų svečių, pašalinių akių. Pramoniniuose vietose dažnai reikalingi vartai, kurių funkcija yra užverti dideles angas. Čia taikomi sekcijiniai vartai, o teritorijoje uždarymui pritaikomi stumdomi vartai. Pramoniniai vartai yra didelių matmenų, reikalaujantys patikrintos, geros furnitūros ir automatikos. Vartai priskiriami prie pagrindinių objektų konstrukcijų, jų dėka teritorija tampa saugesnė, išvaizdesnė, o naudojant automatinius įrengimus- lengviau galima valdyti. Vartai gali būti pakeliami, varstomi, stumdomi, greitaeigiai. Rekomenduojama rinktis  saugius, ekonomiškus, ilgaamžius vartus, kurie patenkins indvidualius klijentų ir įmonių poreikius.