Svarbiausi faktai, kurio būtina žinoti norint atnaujinti virtuvę

Svarbiausi faktai, kurio būtina žinoti norint atnaujinti virtuvę

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Mąstote apie virtuvės atnaujinimą, tačiau baiminatės, jog tai gali kainuoti krūvą pinigų? Norime Jus pradžiuginti – tam, kad susikurtumėte svajonių virtuvę Jums nereikės atiduoti kelių mėnesių atlyginimo ar samdytis brangiai kainuojančių interjero dizainerių. Viskas, ko Jums reikės – truputis kantrybės ir vaizduotės. Virtuvės atnaujinimas – tai ne kapitalinis remontas. Kartais pakanka pakeisti vos keletą smulkių detalių ir Jūsų virtuvė įgaus visiškai kitokį vaizdą.

Pirmiausia, nuo ko reikėtų pradėti – virtuvinės technikos ir baldų atnaujinimas. Žinoma, geriausias sprendimas – įsigyti naujus virtuvės baldus ir naują buitinę techniką. Deja, daugumos žmonių finansiniai ištekliai yra riboti, todėl pradėti reiktų nuo mažiausių detalių. Nudažykite ir nulakuokite susidėvėjusių baldų paviršių, pakeiskite nusitrynusias rankenėles, stalus papuoškite naujomis staltiesėmis, įsigykite naujus virtuvinius įrankius. Patikėkite – šie nebrangūs ir nesudėtingai įgyvendinami pakeitimai suteiks Jūsų virtuvei naujos gyvybės!

Tam, kad suteiktumėte Jūsų virtuvei prabangumo aurą, virtuvės sienas perdažykite pastelinių atspalvių dažais bei interjere panaudokite to paties atspalvio aksesuarus. Šviesi virtuvė ne tik atrodys prašmatniai, bet ir vizualiai ženkliai padidės.

Susidėvėjusius virtuvės baldus galite atnaujinti į pagalbą pasitelkę specialias apdailos medžiagas. Jeigu baldai pagaminti iš medžio masyvo, galite juos nušveisti, nudažyti ir nulakuoti. Jeigu baldai pagaminti iš presuotų pjuvenų, atnaujinkite jas specialiomis medžiagomis – jas rasite baldų furnitūros parduotuvėse. Norite kardinalių permainų – suteikite savo virtuvei skandinaviško stiliaus virtuve pašalindami jų dureles. Taip senos ir nuobodžios virtuvės spintelės taps atviros erdvės lentynomis. Nors atviro tipo virtuvė reikalauja kiek daugiau priežiūros, tokio tipo virtuvė pats vizualiai didesnė ir prabangesnė.

Nederėtų pamiršti ir apie virtuvės aksesuarus. Atnaujindami virtuvę, nepamirškite apie augalus ir paveikslus. Jeigu pasinaudojote aukščiau pateiktais patarimais ir nudažėte virtuvę šviesiomis, pastelinėmis spalvomis – atėjo pats laikas ryškių spalvų aksesuarams. Ryškiaspalvės vazos, žvakės ir kiti aksesuarai – visa tai tiesiog privalo būti Jūsų virtuvėje. Taip pat rekomenduojame neapkrauti virtuvės nereikalingais rakandais – visa nenaudojama virtuvinė technika turėtų būti paslėpta tam, kad neapsunkintų patalpos.

Virtuvei naujų atspalvių gali suteikti ir tinkamai parinktas apšvietimas. Visų pirma, pasirūpinkite natūralia saulės šviesa – langai visuomet turėtų būti švarūs! Taip pat atkreipkite dėmesį ir į užuolaidas – jos turėtų būti lengvos, suteikti virtuvei jaukumo pojūtį. Nepamirškite ir apie šviestuvus – rinkitės unikalų, į akis krentantį variantą. Taip savo virtuvei suteiksite išskirtinumo.