Vestuviniai tortai – tai ne vien tik šventės, tačiau taip pat ir vidinio interjero akcentas!

Vestuviniai tortai – tai ne vien tik šventės, tačiau taip pat ir vidinio interjero akcentas!

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Nors mūsų šalyje tai ir nėra taip įprasta, tačiau užsienyje, vestuvių metu, žmonės yra linkę pagrindinius akcentus, kaip tik įmanoma labiau išryškinti, individualiomis kalbomis propaguoti ir savotiškai pasigirti, jeigu būtų galima taip pasakyti. Žinoma, negalėtume teigti, kad pas mūsų taip nėra, tačiau siekiame pabrėžti tai, kad užsienyje, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose, tokie veiksniai, kaip pavyzdžiui vestuviniai tortai, tikrai esą apkalbami, išryškinami – pakankamai dažnai būna ir taip, kad šis interjero akcentas kambaryje praleidžia visą laiko tarpą, kol būna pjaustomas.

Galerija tortų, kurie nepaklūsta gravitacijai:

Žinoma, būtų galima pastebėti, kad siekiant įgyvendinti tokius padarinius, savotiškai sukurti unikalią vidinio interjero atmosferą, reikės pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis – be viso to, kad reikės išsiaiškinti, kaip gi būtų galima padaryti, jog vestuviniai tortai visos ceremonijos metu nepakeistų pradinės būsenos, taip pat vertės ir išsiaiškinti, kokios pridėtinės technologijos galėtų pagelbėti šiuo klausimu. Turime omenyje tai, kokie dėklai bus naudojami – galimai šaldomi – kaip dėl papildomo vėjelio ir panašiai. Be viso to, būtų galima pastebėti, kad šiandieną, kaip ir tikriausiai aišku, vestuviniai tortai ir bus pagrindinė mūsų straipsnio tema – tiesą sakant, ne vien tik sieksime kaip tik įmanoma išsamiau paaiškinti, kodėl gi būtent vestuviniai tortai galėtų būti ne vien tik svarbus akcentas šventėje, tačiau toks, kuris pajėgtų įkūnyti ir visai kitą vidinio interjero atmosferą. Niekam nėra paslaptis, jog įvairiausios smulkmenos ir padeda šventėms likti įsimintinoms – jeigu jaunavedžiai šios bet kuriuo atveju nepamirš, reikia pasirūpinti ir tuo, kad šventėje susirinkusiems svečiams būtų be proto smagu ir pastarieji įgytų šaunių emocijų.

Tradicinių ir romantiškai atrodančių tortų galerija:

Iš esmės, būtų galima pradėti nuo tos minties, kad vestuviniai tortai, kaip šventės, ar tai ceremonijos, akcentas esą pakankamai lankstus, universalus – turime omenyje tai, kad šiuolaikinių technologijų, o taip pat ir konditerių, dėka galima ne vien tik įkūnyti unikalų dizainą torto, ne vien tik papuošti įvairiausiais raštais, skirtingų skonių glajais ir panašiai, tačiau be viso to, tarkime, ir pasitelkus dirbtines gėles, papuošti vizualinę išvaizdą. Niekam tikriausiai, kad nekyla klausimų, jog tai pagelbėtų, siekiant pritraukti daugiau dėmesio iš aplinkinių, o kalbant apie vidinį interjerą, net ir tos pačios spalvos, kuriomis pasižymi vestuviniai tortai, galėtų būti komponuojamas į bendrą visumą. Tiesą sakant, nors žmonės dažnai to nesuvokia, tokiems šventėms akcentams, paslaugoms nėra linkę skirti pernelyg daug dėmesio – realiai žiūrint, ceremonijos elementas galbūt ir nėra pats svarbiausias, tačiau visi žino šio būtinumą šventėje, todėl kodėl gi nepasirūpinus, jog vestuviniai tortai atrodytų tiesiog nepriekaištingai, ir leistų pasiekti didesnę naudą, nei vien tik esą šio pagrindinė paskirtis?

Įdomių vestuvių tortų galerija:

Aišku, neslėpsime ir to, jog unikalūs vestuviniai tortai galėtų pareikalauti didesnių finansinių išteklių iš jūsų kišenės – kad ir kaip ten bebūtų, tai yra natūralu, tai yra itin paprastai suvokiama, kadangi bet kurioje verslumo nišoje pasirinkus unikalų sprendimą, reikės sumokėti daugiau. Vis dėlto, siūlome niekuomet nepamišti, kokia yra pačios šventės, pačios ceremonijos svarba ir į visą tai esame linkę patarti, kad reikėtų labiau atsižvelgti. Pinigai, kaip sakoma, yra uždirbami, o vestuvės dažniausiai įvyksta tik vieną kartą gyvenime – kodėl gi nepasirūpinus, jog šios priemonės, jeigu būtų galima taip pasakyti, būtų išpuoselėjamos maksimaliai ir nekeltų nei menkiausių rūpesčių žmonėms? Tikimės, kad šiandienos turinys jums atskleidė ir papildomą pusę, kuria pasižymi vestuviniai tortai, ar bet kurie kiti ceremonijos elementai.

Idėjos kaip papuošti vestuvinio torto viršų: