Kaip išsirinkti spintas biurui?

Kaip išsirinkti spintas biurui?

Kiekviename biure spintos poreikis yra neabejotinas. Šie baldai atlieka dokumentų ar kitų priemonių saugojimo paskirtį, paįvairina ofiso interjerą ir yra vienas būtiniausių biuro elementų. Ofisams skirtų spintų pasirinkimas rinkoje tikrai gausus – nuo kompaktiškų spintelių šalia ofiso stalo iki stambių spintų, atliekančių ir sienos funkciją. Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Patariame!

  • Įvertinkite erdvę

Pirmiausia, nuspręskite kokių maždaug matmenų turi būti spinta. Tam įvertinkite bendrą ofiso plotą, kitų baldų išdėstymą, suplanuokite kurioje vietoje stovės spinta. Tuomet turėsite preliminarų spintos dydį.

  • Pagal funkcijas išsirinkite modelį

Ieškodami biuro spintos tikriausiai žinote kam ji bus naudojama. Jei ketinate spintoje laikyti dokumentus, rinkitės spintą su aukštesnėmis lentynomis, į kurias tilptų ir didesni dokumentų segtuvai. Jei norėsite spintą papildyti dekoro elementais, jums tiks spinta su keliomis atviromis lentynėlėmis. Na, o jei ketinate spintoje laikyti kompiuterio procesorių ar spausdintuvą, akivaizdu, kad turite ieškoti spintos su tam skirtu skyriumi. Įvairių modelių biuro spintų ir daugiau informacijos apie jas rasite įmonės „Admodum“ interneto svetainėje.

  • Priderinkite spalvas/ faktūras

Vizualinė spintos vertė biure taip pat svarbi. Spalvinę gamą bei faktūras derinkite prie kitų ofiso baldų ir bendro biuro interjero. Jei norite, kad spinta „įsilietų“ ir taptų mažiau pastebima interjere, rinkitės artimas sienai, prie kurios stovės spinta, spalvas. Ir atvirkščiai, jei norite, kad išskirtinio dizaino spinta taptų akį traukiančia ofiso dalimi, sudarykite kontrastą tarp spintos ir sienos spalvų. Dažniausiai biuro spintoms naudojamos faktūros – tai medis, metalas, plastikas. Modernaus stiliaus ofisą, kuriame vyrauja metalo elementai interjere, puikiai papildys spinta su tokiomis pačiomis detalėmis.

Nepamirškite, kad kuriant ofiso interjerą visuomet galite pasikonsultuoti su interjero dizaineriais. Su jų pagalba jūsų biuras gali tapti išskirtiniu, patogiu ir originaliu.