Kokią kuprinę pasirinkti žygiui?

Kokią kuprinę pasirinkti žygiui?

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Kuprinę reikia rinktis tokią, kad nebūtų nei per maža nei per didelė, kad būtų pagaminta iš atsparios  vandeniui medžiagos, neperšlaptų nuo lietaus, kokybiška ir ilgaamžė. Kuprinė turėtų atitikti jūsų  ūgiui ir sudėjimui, jei aukštas žmogus pasirinks per mažą kuprinę, tai klubų juosta juos ne klubus, o pilvą, svoris pasiskirstys nevienodai ir gali spausti pečius. Diržas turėtų būti patogus, reguliuojamo ilgio ir su papildomais paminkštimais. Kelioninė kuprinė būtinai turi turėti kelis atskirus skyrius, kuriuose bus patogiau sudėti kelionės įrangą ir lengviau atsiminti, kur ką pasidėjote, kai kurios kuprinės turi net po kelis įėjimus į pagrindinį skyrių, pvz., viršuje, apačioje ir šonuose, tuomet jeigu norėsite kažką pasiimti iš kuprinės apačios, nereikės iškraustyti viso jos turinio. Jeigu vykstate į savaitgalio išvyką pakaks ir nedidelės 20 litrų talpos kuprinės, jeigu kelioms dienoms prireiks  didesnės ir talpesnės. Kuprinė turėtų būti tokio dydžio, kad tilptų visi reikalingi daiktai, o kaina priklauso nuo   jos dydžio, medžiagos kokybės ir gamintojo.

Adidas- kuprinės

Adidas- kuprinės yra tvirtos, stilingos, spalvingos tinkančios sportui ir laisvalaikiui. Vyriškos, moteriškos ir vaikiškos kuprinės, ryškių arba neutralių  spalvų, ilgaamžės ir patogios. Gamintojo prekės ženklas tvirtai atstovauja kokybei, didelėmis raidėmis išraižytas prekės ženklas tampa neslepiama simpatija prekių gamintojui. https://www.sport4u.lt/gamintojai/adidas/kuprines-adidas Moksleivių, sportininkų tarpe šie gaminiai turi didelę  paklausą, mažiausiems klientams vyrauja žaismingos, spalvingos, su mėgstamiausiais animacinių filmukų herojais paženklintos vaikiškos kuprinės, jos patvarios ir pritaikytos taisyklingam augančių vaikų laikysenos formavimui. Kuprinės sportui lengvai transformuojasi, jos ilgėja ir įgauna stačiakampio formas, kai kurios primena maišą ar krepšį, kurį gali puošti petnešos ir stilingas užsegimas.

Kaip  išsirinkti madingą kuprinę?

Madingos kuprinės, pakeitė rankines ir krepšius. Renkantis kuprinę reikėtų ją derinti prie savo stiliaus ir dominuojančių drabužių spalvų. Galėtų tikti universali juoda su baltu logotipu, madingas rožinės spalvos modelis, kuris pagyvins jūsų įvaizdį. Adidas- kuprinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagos, tvirtos ir atlaikys ne vieną sezoną.