Minordija atveria el.parduotuvę – restoranų pamėgti produktai kiekvieniems namams

Minordija atveria el.parduotuvę – restoranų pamėgti produktai kiekvieniems namams

Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Norint suformuoti iš kojų verčiantį restorano meniu, reikalingas ne tik geras šefas, bet ir kokybiški produktai. Tą gerai žino UAB „Minordija“, jau beveik 20 metų tiekianti maisto produktus ir žaliavas restoranams, kavinėms, kepykloms ir kitiems maisto industrijoje dirbantiems profesionalams.

Šiomis dienomis gyvenimą riboja siautėjantis virusas, kuris itin stipriai pakoregavo mūsų maitinimosi įpročius – vietoje apsilankymų kavinėse ar restoranuose, tenka pasitelkti fantaziją ir pasinerti į kulinarinius eksperimentus namų virtuvėje. Tačiau dažnai po bandymų pasigaminti kažką panašaus į mėgstamo restorano maistą pasitaiko klausimas “kodėl nepavyko?”. Kažko trūksta…

Būtent tai tapo “Minordijos” paskata atverti iki šiol tik profesionalams prieinamą rinktinę produkciją kiekvieniems namams. „Minordija“ el.parduotuvėje kiekvienas gali įsigyti kokybišką produkciją bei konditerines prekes, kurios leis namuose sukurti restorano lygio patiekalus bei desertus.

Verta pastebėti, jog čia nerasite įprastų prekybos centruose randamų prekių, kadangi tai itin kruopščiai suformuotas ir audituojamas asortimentas, kuriam keliami aukšti kokybės ir atsakingos gamybos reikalavimai.

Tad ką įdomaus ir keliančio apetitą bei primenančio gardų prieškarantininį gyvenimą siūlo „Minordija“ el.parduotuvė?

  • Šaldyti kepiniai. Paruošti šaldyti kepiniai, tokie kaip bandelės, duonos lazdelės, kruasanai bei prancūziški batonai. Kelios minutės orkaitėje ir namai pakvips tarsi mylima kepyklėlė.
  • Šaldyti vaisių ir daržovių glotnučiai. Jau paruošti, užšaldyti daržovių ar vaisių kokteiliai. Namuose tereiks pasirinkto glotnučio rinkinį užpilti vaisių sultimis ir išplakti. Mėgautis gardžiu rytiniu glotnučiu bus galima visus metus!
  • Produktai konditerijai. Viskas ko reikia mėgstantiems namuose gaminti, kepti ir norintiems pasimėgauti išskirtiniais skoniais. Pradedant kokosų aliejumi, šokoladu, kremais ir glajais, baigiant mišiniais tešlai.
  • Produktai kepiniams. Itin didelis skyrius skirtas būtent kepiniams. Norite karamelinio pyrago? Įsigykite paruoštą mišinį, norimą glajų ant viršaus, truputį papuošimų ir viskas. Tereiks sumaišyti, įdėti į įkaitintą orkaitę ir mėgautis namus užplūstančiu kvapu. Pasirinkimų el.parduotuvėje tiek, jog visiems kepinių variantams išbandyti neužteks visų metų.
  • Produktai dekoravimui. Kokie kepiniai be dekoro – pabarstukų, riešutų, šokolado trupinių ir jau paruoštų papuošimų? Čia taip pat rasite itin populiarų veidrodinį glajų (mirror).
  • Bakalėja. Šis skyrius taip pat nenuvils – rūšiniai šokoladai, riešutai, valgomosios sėklos, džiovinti bei konservuoti vaisiai ir daržovės, sviestas, aliejus ir kiti riebalai bei įvairių skonių užpilai desertams.
  • Konditerijos reikmenys. Jei norisi papildyti virtuvę naujais įrankiais, čia tikrai rasite naudingų pirkinių. Konditeriniai maišeliai, silikoninės formos, modeliavimo įrankiai, kepimo popierius, padėklai ir kiti naudingi virtuvėje įrankiai.

Ir tai tik maža dalis to, ką galima rasti e.minordija.lt asortimente. Čia per 1000 pavadinimų prekių laukia pirkėjų, nusiteikusių paskaninti savo gyvenimą.

Kaip pamatysite, el.parduotuvėje galima rasti produktų, kurie leis įsijausti į kepimo procesą ir patirti gamybos malonumą. Tačiau prekių čia ras ir tie, kurie nori iškart pereiti prie rezultato, be ypatingų pastangų virtuvėje. O negalintiems apsispręsti ir ieškantiems idėjų, “Minordija“ technologai Facebook socialiniame tinkle bei „Minordija“ tinklaraštyje dalinasi idėjomis ir receptais kaip paskaninti savo gyvenimą.