Už virtuvės ribų: Įdomūs dviračių stovai aplink pasaulį


Recepto autorius: Virtuvesmenas.lt

Dažnai sakoma, jog dviratis yra šeimos narys. Arba juokiamasi, jog koks vyrukas dviračiu rūpinasi labiau nei savo žmona. Aišku, kuomet dviratis kainuoja daugiau nei geras automobilis, tuomet ir rūpinimasis visai kitoks. Bet tą gerą jausmą tik dviratininkai ir tesupras. Kartu su dviračiais į gyvenimą įsibrauna ir kitos smulkios detalės – dviračių takai ir pokalbiai apie takuose „įsitaisiusias“ duobes, istorijos apie neperšokamo dydžio bortelius ir kritimas šalia jų ir žinoma skundai dėl dviračių stovų trūkumo. Tačiau šį kart ne apie dviratininkų linksniuojamas problemas, o apie kai ką linksmesnio – linksmuosius dviračių stovus.

Dviračių stovai – neatsiejama dviratininkų gyvenimo bei miesto erdvės dalis. Kiekvienas pasirinkęs dviratę transporto priemonę turi karts nuo karto nuo jos nulipti. Tuomet prireikia dviračio stovo – prie saugiai prirakinamas dviratis. Dviračių stovų būna įvairiausių, o šmaikštūs dizaineriai juos kartais sukuria itin įdomius. Vieni žavi savo spalvine gama, kiti įdomia forma, treti kuria meninę erdvę. Prieš jūsų akis keli įdomūs dviračių stovai – eksponatai verti dėmesio.

dviračio stovas
Dviračio stovas Stulpas kiek „patiuningavus“ virto dviračių stovu Obuoliuku. Užfiksuotas Rock Hill, JAV.
dviračio stovas
Dviračio stovas Krabas. Smagus dvivietis stovas džiugina praeivius Baltimorės centre, JAV.
dviračio stovas
Šis spalvotų dviračių parkelis užfiksuotas Toronte, Kanadoje. Smagus kiemelio papuošimas atlieka ir naudingą funkciją – prie jų saugiai paliekami dviračiai.
dviračių stovai
„Dviračių karusėlė“ itin linksmas ir nedažnai sutinkamas dviračių stovas, kurį net sudėtinga vadinti stovu. Nes jis tarsi apžvalgos ratas pakelia dviračius aukščiau žemės.
dviračio stovas
Itin aukštas A formos dviračio stovas dviratininkų pastebimas jau iš tolo.

Nesvarbu kokie būtų dviračių stovai, svarbiausia, jog jie atliktų savo funkciją – prie jo būtų įmanoma prirakinti ir palikti dviratį. Tačiau kuomet dviračiams sukurta tokia įdomi erdvė, kurią ką tik apžiūrėjome – dviratininkai tikrai nusišypso dažniau.

https://www.padanguparduotuve.lt/lengvuju-automobiliu-padangos